تماس با ما

Slide درباره شرکت آریا فن ابزار شرکت آریا فن ابزار (آفا) در سال ۱۳۸۶ در تهران تاسیس گردید و فعالیت های خود در زمینه تحقیق و توسعه سیستم های الکترونیک، منابع تغذیه و باتری شارژرهای صنعتی را آغاز نمود. این شرکت در سال های ابتدایی فعالیت خود با انجام تعمیرات و مهندسی معکوس باتری شارژرهای شرکت های معتبر جهانی فعالیت خود در این زمینه را آغاز نموده و در سال ۱۳۹۱ به واسطه پشتوانه فنی ایجاد شده موفق به تولید نسل جدیدی از باتری شارژرهای صنعتی شده است که از نظر پارامترهای کیفی و کمی، پایداری و کار در شرایط سخت محیطی بهینه سازی شده و بهبود چشم گیری نسبت به محصولات مشابه موجود دارند.
شرکت آریا فن ابزار با در اختیار داشتن ماشین آلات مدرن و به واسطه تجربه بیش از یک دهه فعالیت در این زمینه، تحت نظر مهندسین مجرب و متخصص در زمینه های مشاوره، طراحی و ساخت باتری شارژر های ماژولار سوئیچینگ با توان بالا، همراه سعی در بالا بردن کیفیت تولیدات از لحاظ فنی و مطابق با استاندارد های روز بین المللی داشته است.
تا به امروز بخش طراحی و تولید باتری شارژر های صنعتی این شرکت موفق شده است تا در مدت زمان کوتاهی به رشد و توسعه قابل قبولی دست یابد و هم‌اکنون در حال انجام تحقیق و توسعه و گسترش محصولات خود در صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی میباشد.

email
ایران، تهران، خیابان فردوسی، خیابان نوفل لوشاتو، کوچه گوهرشاد، بن بست اقبال، پلاک چهار، ساختمان آفا
021-61073000
admin@afaco.net 09018301491